HİZMETLERİMİZ
BRH MAKİNA

Makina İmalatı

MAKİNA İMALATI
BRH MAKİNA

Müşteri memnuniyetini ilke edinerek, tecrübemizi bilgi ile harmanlayarak her geçen gün müşterilerimize sunduğumuz hizmeti ve ürünlerimizin kalitesini artırmaktayız.


2009 yılından beri hizmet vermekte olan BRH MAKİNA 35 yıllık tecrübe ile ilk günkü gibi Çayırova’da hizmet vermeye devam etmektedir.

Müşteri memnuniyetini ilke edinen BRH Makina ailesi olarak, tecrübemizi bilgi ile harmanlayarak her geçen gün müşterilerimize sunduğumuz hizmeti ve ürünlerimizin kalitesini artırmaktayız.

Üretim aşamasında müşteri isteklerini yerine getirerek, kalıp üretimi aşamalarını gözden geçirmek ve müşteriyi bilgilendirerek ve ürünü tam zamanında teslim etmek birinci ilkemizdir.

ÇELİK KONSTRÜKSİYON
BRH MAKİNA

Bizimle her zaman en iyi hizmeti en hızlı ve en uygun fiyata alırsınız. Müşteri memnuniyetini değişmez prensibi olarak edinen firmamız yurt içindeki her türlü çelik imalatında ve montajında sizlere çözüm ortağı olmaya devam etmektedir.

Son yıllarda fiyat, zaman, dayanıklılık ve estetik gibi nedenlerden dolayı tercih edilen çelik çatı imalatları için de bizi seçin pişman olmayın. Türkiye’nin farklı bölgelerinde fabrika apartman ve alışveriş merkezleri gibi bir çok projenin çatı imalatlarını gerçekleştiren ekibimiz size bir telefon kadar yakın. Dilediğiniz zaman bizi arayabilir teklif veya ekspertiz isteyebilirsiniz.

Üretim aşamasında müşteri isteklerini yerine getirerek, kalıp üretimi aşamalarını gözden geçirmek ve müşteriyi bilgilendirerek ve ürünü tam zamanında teslim etmek birinci ilkemizdir.

Çelik Konstrüksiyon
Kasa İmalatı

KASA İMALATI
BRH MAKİNA

Yan saclar 1,5 mm dkp eregli malzeme
Alt taban sacı 3*4 mm baklava sac
Alt yastıklar 3mm bükme u
Alt şase 3,20 mm kalınlığında 60*120 mm kutu profil
Kasa astarlanması tek bileşikli astar
Kasa boyanması 3 kat sentetik boya
Kasa altı komple kauçuklu oto zifti ile ziftlenmekte
Kasalarımız her türlü imalat hatalarında ve paslanmalara karşı 2 yıl garantilidir.
Her türlü özel amaçlı ve meşrubat kasaları yapılmaktadır
Yanları alüminyum kapaklı ,üzeri brandalı açık kasalar imal edilmektedir

HAREKETLİ BANT SİSTEMLERİ
BRH MAKİNA

Yürüyen merdiven ve yürüyen yollarımız eko-etkinlik, güvenlik ve görsel tasarım için standart oluşturmaktadırlar. Düşük bir toplam mülkiyet maliyetine sahip bulunan yüksek kaliteli ve güvenilir çözümler sunmaktayız. Çözümlerimiz ayrıca küçük ticari merkezlerden yoğun aktarma merkezlerine kadar tüm uygulamalar için ideal seçim olacak şekilde, ihtiyaçlarınıza da uyarlanabilmektedirler. Aynı zamanda kapsamlı birmodernizasyonpaketleri yelpazesi de sunmaktayız ve tüm çözümlerimiz birinci sınıf bakım hizmetlerimiz ile desteklenmektedirler. Yürüyen merdivenler ve bantlar, her tip bina için vazgeçilmez taşıma sistemleridir. Yüksek teknoloji ve etkileyici dizaynlarıyla da binanın değerini artıran unsurların başında gelirler. BRH MAKİNA çok geniş model yelpazesiyle modern konveyor sistemlerinde günümüz ihtiyaçlarının her birini karşılayabilmektedir. Dünyanın dört bir yanında metrolar, havaalanları, iş merkezleri, alışveriş merkezleri, oteller gibi birçok binada kullanılan yüksek kaliteli ürünleri ve müşteri odaklı yaklaşımı ile pazar lideri konumundadır.

Hareketli Bant Sistemleri
Helezon İmalatı

HELEZON İMALATI
BRH MAKİNA

Dik yem karma makinesi helezonları özellikle en kısa sürede, en homojen karışımı elde etmek üzere tasarlanmış helezon yapraklarıdır. Yatay helezon sistemli makinelerde olup tüm yem çeşitleriyle çalışabilmesi ve ön kesime gerek kalmadan karma yapabilmesi için özellikle tasarlanmış helezon yapraklarıdır.

Ayrıca tarım makinelerinde,tarım sektörünün bir çok alanında siz müşterilerimizin talepleri doğrultusunda çekme helezon ve yaprak helezon imalatlarımız vardır.

DEMİR DOĞRAMA (FERFORJE)
BRH MAKİNA

Ferforje ,demirin ısıtılarak yada soğuk bir halde, işlenerek şekil verme sanatının genel adıdır. Ferforje gerek hazır olarak, gerekse de ustanın kendi elleriyle hazırlamış olduğu  demirlerin birleşmesiyle oluşturulan yılların birikiminin ve tecrübenin işle birleşmesidir.
Ferforje ürünlerin özellikleri
1- Zarafetlidir, görünüş olarak incelikler taşır.
2- Güvenlidir, dışarıdan bakıldığında insana güven huzuru verir.
3- Dayanıklıdır, çevresel etkenler ne olursa olsun güçlü bir dayanım gösterir.
4- Bakımı kolaydır.aslında hiç bakım istemez ,
5- Uzun ömürlüdür.yıllardır yeni gii kalmaktadır ,
6- Çevreye saygılıdır.birçok ortama uyum sağlar ortamı ısıtır sıcaklık verir.

Demir Doğrama (Ferforje)
Yangın Merdiveni

YANGIN MERDİVENİ
BRH MAKİNA

Yangın merdiveni , genellikle binaların dışına monte edilen veya bazen binanın ana gövdesinden ayrı bir şekilde içeriye monte edilen, yangın veya başka acil durumlarda kullanılan bir tür acil çıkıştır. Yangın merdivenleri  çok katlı  binalarda, otellerde, okullarda, hastanelerde  ve alışveriş merkezinde mutlaka kullanmalıdır. Yangın merdiveni Z tipi ya da dairesel şekilde olur ve yatay platformlar ile merdivenlerin birbirine bağlanması ile oluşur. Platform ve merdivenlerde , buzlanma ve karlanmayı önlemek için genellikle açık çelik ızgaralar vardır. 

İNŞAAT İŞLERİ
BRH MAKİNA

Firması olarak uzun yılların verdiği tecrübe profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla ticaret ahlakı içerisinde inşaat sektörü üzeride genel olarak akaryakıt ve inşaatlara beton döküm işleri saha beton döküm işleri akaryakıt istasyonu yenileme çalışmaları anahtar teslim akaryakıt yenileme işleri zemin etüdü ile beton döküm işleri üzerine hizmet vermekteyiz

İnşaat İşleri